Google Directions (8.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Go
jv: Nuju

en: To
jv: Marang

en: Custom
jv: Kostum

en: About
jv: Ngenani
