Google Directions (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Go
lv: Aiziet

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Custom
lv: Pielāgots

en: About
lv: Par
