Google Directions (8.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Go
sv: Gå till

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Custom
sv: Anpassad

en: About
sv: Om
