Google Directions (8.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Go
te: వెళ్ళు

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: About
te: గురించి
