Google Directions (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Forms
hi: फ़ार्म

en: Go
hi: चले जाओ

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Custom
hi: मनपसंद

en: About
hi: के बारे में
