Google Directions (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Go
ja: 実行

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Custom
ja: カスタム

en: About
ja: アバウト
