Google Directions (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Forms
no: Skjema

en: Go
no: Utfør

en: To
no: Til

en: From
no: Fra

en: Custom
no: Tilpasset

en: About
no: Om
