Google Directions (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Forms
fa: ورقه ها

en: Go
fa: بپال

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Custom
fa: سفارشی

en: About
fa: درباره
