Google Directions (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: About
ug: ھەققىدە
