Google Directions (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Go
pl: Idź

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Custom
pl: Własne

en: About
pl: O stronie
