Google Directions (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Go
sk: Prejsť

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Custom
sk: Vlastná

en: About
sk: Informácie o
