Google Feeds (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Description field
id: Bidang deskripsi

en: Title field
id: Judul bidang

en: Link field
id: Bidang tautan

en: Publication date field
id: Bidang tanggal publikasi
