Google Feeds (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Size
az: Ölçü

en: - None -
az: - heç nə -

en: Description field
az: Təsvir sahəsi

en: Color
az: Rəng

en: Title field
az: Başlıq sahəsi
