Google Feeds (8.x-1.5) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Size
fi: Koko

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Description field
fi: Kuvauskenttä

en: Color
fi: Väri

en: Title field
fi: Otsikkokenttä

en: Link field
fi: Linkkikenttä

en: Publication date field
fi: Julkaisupäivämäärä-kenttä
