Google Feeds (8.x-1.5) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Size
hi: आकार

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Description field
hi: विवरण क्षेत्र

en: RSS
hi: आरएसएस

en: Color
hi: रंग
