Google Feeds (8.x-1.5) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Size
pt: Tamanho

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Description field
pt: Campo de descrição

en: Color
pt: Cor

en: Title field
pt: Campo de título
