Google Feeds (8.x-1.5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Size
ta: அளவு

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Description field
ta: விளக்கம் துறை

en: RSS
ta: ஆர்எஸ்எஸ்

en: Color
ta: நிறம்
