Google Feeds (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Size
cs: Velikost

en: - None -
cs: - Nic -

en: Description field
cs: Pole s popisem

en: Color
cs: Barvy

en: About
cs: Popis
