Google Feeds (8.x-1.6) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Size
el: Μέγεθος

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Description field
el: Πεδίο περιγραφής

en: Color
el: Χρώμα

en: About
el: Περί

en: Title field
el: Τίτλος πεδίου

en: Link field
el: Πεδίο συνδέσμου
