Google Feeds (8.x-1.6) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Size
es: Tamaño

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Description field
es: Campo de descripción

en: About
es: Acerca de

en: Title field
es: Campo de título

en: Link field
es: Enlazar este campo

en: Publication date field
es: Campo de fecha de publicación.
