Google Feeds (8.x-1.6) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Size
eu: Tamaina

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Description field
eu: Deskribapena eremua

en: Color
eu: Kolore

en: About
eu: (r)i buruz

en: Title field
eu: Izenburu eremua

en: Link field
eu: Esteka eremua
