Google Feeds (8.x-1.6) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Size
gl: Tamaño

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Description field
gl: Campo descripción

en: Color
gl: Cor

en: About
gl: Información

en: Title field
gl: Campo de título
