Google Feeds (8.x-1.6) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Size
he: גודל

en: - None -
he: - ללא -

en: Description field
he: שדה תאור

en: Color
he: צבע

en: About
he: אודות

en: Title field
he: שדה כותרת
