Google Feeds (8.x-1.6) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Size
hu: Méret

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Description field
hu: Leírás mező

en: Color
hu: Szín

en: About
hu: Leírás

en: Title field
hu: Cím mező

en: Link field
hu: Hivatkozás mező

en: Publication date field
hu: Közzététel dátuma mező
