Google Feeds (8.x-1.6) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Size
ja: サイズ

en: - None -
ja: - なし -

en: Description field
ja: 説明フィールド

en: Color
ja: 色

en: About
ja: アバウト

en: Title field
ja: タイトルフィールド

en: Link field
ja: リンクフィールド

en: Publication date field
ja: 掲載日時フィールド
