Google Feeds (8.x-1.6) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Size
lt: Dydis

en: - None -
lt: - Joks -

en: Description field
lt: Aprašymo laukelis

en: Color
lt: Spalva

en: About
lt: Apie

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis
