Google Feeds (8.x-1.6) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Size
lv: Izmērs

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Description field
lv: Apraksta lauks

en: Color
lv: Krāsa

en: About
lv: Par

en: Title field
lv: Virsraksta lauks
