Google Feeds (8.x-1.6) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Size
pl: Rozmiar

en: - None -
pl: - Brak -

en: Description field
pl: Pole opisu

en: Color
pl: Kolor

en: About
pl: O stronie

en: Title field
pl: Pole tytułu

en: Link field
pl: Pole odnośnika

en: Publication date field
pl: Pole daty opublikowania
