Google Feeds (8.x-1.6) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Size
ro: Mărime

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Description field
ro: Câmp descriere

en: Color
ro: Culoare

en: About
ro: Despre

en: Title field
ro: Câmp titlu

en: Link field
ro: Câmp de tip legătură

en: Publication date field
ro: Câmpul care conține data publicării
