Google Feeds (8.x-1.6) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Size
te: కొలత

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Description field
te: వివరణ ఖాళీ

en: Color
te: రంగు

en: About
te: గురించి
