Google Feeds (8.x-1.7-rc1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Size
it: Dimensione

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Description field
it: Campo descrizione

en: Color
it: Colore

en: About
it: Informazioni

en: Title field
it: Titolo del campo

en: Link field
it: Campo del link

en: Publication date field
it: Campo della data di publicazione
