Google Feeds (8.x-1.7-rc1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Size
ps: كچه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Color
ps: رنګ

en: About
ps: په اړه

en: Title field
ps: سرليک ډګر
