Google Feeds (8.x-1.7-rc1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Size
uk: Розмір

en: - None -
uk: - Немає -

en: Description field
uk: Поле опису

en: Color
uk: Колір

en: About
uk: Про модуль

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: Link field
uk: Поле посилання

en: Publication date field
uk: Поле дати публікації

en: Google News
uk: Новини Google
