Google Feeds (8.x-1.7-rc1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Size
ar: الحجم

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Description field
ar: حقل الوصف

en: RSS
ar: آر.إس.إس

en: Color
ar: اللون

en: About
ar: حول
