Google Feeds (8.x-1.7-rc1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Description field
bo: གསལ་བཤད་ཀྱི་གནས་ཁོངས

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Link field
bo: གནས་ཁོངས་ལ་སྦྲེལ་བ
