Google Feeds (8.x-1.7-rc1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Size
de: Größe

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Description field
de: Beschreibungsfeld

en: Color
de: Farbe

en: About
de: Über

en: Title field
de: Titelfeld

en: Link field
de: Linkfeld

en: Id field
de: ID-Feld

en: Publication date field
de: Feld für das Veröffentlichungsdatum

en: Name field
de: Namensfeld

en: Condition field
de: Bedingungsfeld
