Google Feeds (8.x-1.7-rc1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Size
et: Suurus

en: - None -
et: - Puudub -

en: Description field
et: Kirjelduse väli

en: RSS
et: RSS vood

en: Color
et: Värv

en: About
et: Programmist

en: Title field
et: Tiitli väli

en: Link field
et: Lingi väli

en: Publication date field
et: Avaldamise kuupäeva väli
