Google Feeds (8.x-1.7-rc1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Size
fr: Taille

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Description field
fr: Champ description

en: Color
fr: Couleur

en: About
fr: À propos

en: Title field
fr: Champ titre

en: Link field
fr: Champ lien

en: Publication date field
fr: Champ date de publication

en: Absolute URL to image
fr: URL absolue de l'image

en: Image link field
fr: Champ lien de l'image

en: Mpn field
fr: Champ Mpn

en: Custom RSS items for Google shopping.
fr: Éléments RSS personnalisés pour Google Shopping.

en: Google shopping
fr: Google Shopping

en: Google Shopping Feed
fr: Flux Google Shoping
