Google Feeds (8.x-1.7-rc1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Size
is: Stærð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Description field
is: Lýsingarsvæði

en: Color
is: Litur

en: About
is: Um
