Google Feeds (8.x-1.7-rc1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Size
tr: Boyut

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Description field
tr: Açıklama alanı

en: Color
tr: Renk

en: About
tr: Hakkında

en: Title field
tr: Başlık alanı

en: Link field
tr: Bağlantı alanı

en: Publication date field
tr: Yayınlanma tarihi alanı
