Google Feeds (8.x-1.7-rc1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Size
vi: Dung lượng

en: - None -
vi: - Không -

en: Description field
vi: Trường ghi chú

en: Color
vi: Màu sắc

en: About
vi: Giới thiệu
