Google Feeds D9 (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Description field
ca: Camp descripció

en: Blog
ca: Bloc

en: Title field
ca: Camp títol

en: Link field
ca: Enllaç al camp

en: Publication date field
ca: Camp data de publicació
