Google Feeds D9 (1.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Description field
de: Beschreibungsfeld

en: Title field
de: Titelfeld

en: Opinion
de: Meinung

en: Link field
de: Linkfeld

en: Id field
de: ID-Feld

en: Publication date field
de: Feld für das Veröffentlichungsdatum

en: Name field
de: Namensfeld

en: Condition field
de: Bedingungsfeld
