Google Feeds D9 (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Description field
fi: Kuvauskenttä

en: Blog
fi: Blogi

en: Title field
fi: Otsikkokenttä

en: Link field
fi: Linkkikenttä

en: Publication date field
fi: Julkaisupäivämäärä-kenttä
