Google Feeds D9 (1.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Description field
hu: Leírás mező

en: Title field
hu: Cím mező

en: Link field
hu: Hivatkozás mező

en: Publication date field
hu: Közzététel dátuma mező
