Google Groups (4.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন
