Google Groups (4.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Off
et: Väljas
