Google Groups (4.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu
