Google Groups (4.0.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Off
sk: Vypnúť

en: Group Name
sk: Meno skupiny

en: Are you sure you want to delete?
sk: Naozaj chcete odstrániť?
