Google Groups (4.0.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: List
vi: Danh sách

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: On
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Off
vi: Tắt

en: Group Name
vi: Tên nhóm
